fbpx

Inwestycja Nowe Południe 2 w przygotowaniu!

Nowe Południe 2 powstanie na planie nieregularnej litery „U,” otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajdą się wjazd na teren inwestycji a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem zaplanowany jest dziedziniec z zielenią i małą architekturą. Od tej strony, z okien Nowego Południa, rozpościera się widok na duży zielony skwer. Od południa inwestycja sąsiaduje z al. Wilanowską, co zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta i z obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia.

Budynek będzie miał niejednolitą wysokość – od 7 pięter w części centralnej do 11 w dominantach od strony ul. Śródziemnomorskiej. W inwestycji powstanie 127 mieszkań w metrażach 30 m kw. do ponad 100 m kw. Na najwyższych kondygnacjach powstaną przestronne mieszkania z tarasami na dachu. W ofercie znajdą się m.in. popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze będą miały dostęp do ogródków.

Budynek powstanie w sąsiedztwie Nowego Południa 1, którego realizacja zakończyła się w 2019 r. i wszystkie mieszkania zostały wyprzedane. 


Więcej
Wyślij
zapytanie