fbpx

TU CHCE SIĘ ŻYĆ

Wielorodzinny budynek Nowe Południe 2 powstanie w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 37. Od tej strony, z mieszkań inwestycji rozciągać się będzie widok na rozległy, zielony skwer. Bliskość ważnych arterii, jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta oraz obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia. Kilkanaście linii autobusowych, szybki dostęp do stacji Metro Wilanowska oraz rozwinięta sieć ścieżek rowerowych wraz ze stacjami rowerów dają szerokie możliwości wyboru najbardziej dogodnego środka komunikacji.

Lokalizacja inwestycji  gwarantuje komfort życia codziennego. W najbliższej okolicy znajdują się liczne pasaże i punkty handlowe oraz usługowe. Doskonale rozwinięta infrastruktura społeczna obejmuje szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia czy lecznice. Wielbiciele aktywności fizycznej mogą skorzystać z oferty lokalnych fitness klubów lub wybrać wypoczynek na świeżym powietrzu, np. w pobliskim Parku Dolinka Służewiecka, czy dalsze wyprawy trasami rowerowymi do Parku w Wilanowie czy Parku Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie.

Lokalizacja Nowe Południe 2 to także wygodne, codzienne zakupy blisko domu, w okolicznych pasażach handlowych i dostęp do oferty gastronomicznej i usług. Doskonale rozwinięta infrastruktura społeczna, obejmująca zarówno szkoły, przedszkola jak i ośrodki zdrowia czy lecznice, zapewnia komfort życia w tej części miasta. Wielbiciele aktywności fizycznej mogą skorzystać z oferty lokalnych fitness klubów lub wybrać wypoczynek na świeżym powietrzu, np. w pobliskim Parku Dolinka Służewiecka, czy dalsze wyprawy trasami rowerowymi do Parku w Wilanowie czy Parku Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie.

Wyślij
zapytanie