fbpx

  Zapytaj o mieszkanie

  Liczba pokoi

  od

  do

  Powierzchnia (m2)

  od m2

  do m2

  * Pola obowiązkowe

  (więcej)
  (więcej)
  (więcej)

  * Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne, do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.

  fullogo

  Inwestycja

  Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, która sprzyja odpoczynkowi, jak i dla tych, którzy lubią korzystać w pełni z miejskich atrakcji: codziennych spotkań, częstych zakupów czy stałej aktywności sportowej.

  Właśnie tu, w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 37 powstanie Nowe Południe 2. To budynek wielorodzinny z widokiem, od strony północnej, na rozległy zielony skwer, a od południa – z dostępem do al. Wilanowskiej. Bliskość ważnych arterii, jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta oraz obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia. Kilkanaście linii autobusowych, szybki dostęp do stacji Metro Wilanowska (w zależności od pory dnia zajmuje od 5 do 15 minut) oraz rozwinięta sieć ścieżek rowerowych wraz ze stacjami rowerów miejskich dają szerokie możliwości wyboru najbardziej dogodnego środka komunikacji.

  Nowe Południe 2 powstanie na planie nieregularnej litery „U,” otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajdą się wjazd na teren inwestycji a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem zaplanowany jest dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą. Inwestycja będzie miała charakter otwartego, monitorowanego osiedla, z całodobową ochroną.

  Budynek będzie miał niejednolitą wysokość – od 7 pięter w części centralnej do 11 w dominantach od strony ul. Śródziemnomorskiej. W inwestycji powstanie 127 mieszkań w metrażach od 30 m kw. do ponad 100 m kw. Na najwyższych kondygnacjach powstaną przestronne mieszkania z tarasami na dachu. W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze będą miały dostęp do ogródków.

  Kameralne klatki schodowe pomieszczą od 3 do 4 mieszkań na piętrze. Na dwóch kondygnacjach podziemnych zaplanowany jest garaż z niezależnymi miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. 

   

  Mieszkania

  KOMFORT I FUNKCJONALNOŚĆ

  W Nowym Południu 2 powstanie 127 mieszkań, w metrażach od 30 m kw. do ponad 100 m kw. W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze będą miały dostęp do ogródków. Z kolei mieszkania na najwyższych kondygnacjach wyposażone będą w tarasy na dachu.

  Wszystkie lokale są funkcjonalnie rozplanowane, z dużym potencjałem aranżacyjnym i czytelnym podziałem na strefę dzienną i nocną. 

  Plany mieszkań

  Obróć telefon aby zobaczyć mapę

  Lokalizacja

  TU CHCE SIĘ ŻYĆ

  Wielorodzinny budynek Nowe Południe 2 powstanie w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 37. Od tej strony, z mieszkań inwestycji rozciągać się będzie widok na rozległy, zielony skwer. Bliskość ważnych arterii, jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta oraz obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia. Kilkanaście linii autobusowych, szybki dostęp do stacji Metro Wilanowska oraz rozwinięta sieć ścieżek rowerowych wraz ze stacjami rowerów dają szerokie możliwości wyboru najbardziej dogodnego środka komunikacji.

  Lokalizacja inwestycji  gwarantuje komfort życia codziennego. W najbliższej okolicy znajdują się liczne pasaże i punkty handlowe oraz usługowe. Doskonale rozwinięta infrastruktura społeczna obejmuje szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia czy lecznice. Wielbiciele aktywności fizycznej mogą skorzystać z oferty lokalnych fitness klubów lub wybrać wypoczynek na świeżym powietrzu, np. w pobliskim Parku Dolinka Służewiecka, czy dalsze wyprawy trasami rowerowymi do Parku w Wilanowie czy Parku Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie.

  Lokalizacja Nowe Południe 2 to także wygodne, codzienne zakupy blisko domu, w okolicznych pasażach handlowych i dostęp do oferty gastronomicznej i usług. Doskonale rozwinięta infrastruktura społeczna, obejmująca zarówno szkoły, przedszkola jak i ośrodki zdrowia czy lecznice, zapewnia komfort życia w tej części miasta. Wielbiciele aktywności fizycznej mogą skorzystać z oferty lokalnych fitness klubów lub wybrać wypoczynek na świeżym powietrzu, np. w pobliskim Parku Dolinka Służewiecka, czy dalsze wyprawy trasami rowerowymi do Parku w Wilanowie czy Parku Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie.

  < < mniej

  Inwestor

  NAPOLLO jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Działalność prowadzi na terenie całego kraju od ponad 10 lat. 

  Inwestycje NAPOLLO wyróżniają funkcjonalność, wysoki standard powierzchni wspólnych i materiałów wykończeniowych, a także staranna oraz celowa aranżacja otoczenia, w tym małej architektury, placów zabaw i zieleni. Firma zrealizowała prestiżową inwestycję na warszawskiej Ochocie – Apartamenty Niemcewicza 17, budynek wielorodzinny Nowe Południe na Mokotowie, kameralne założenie willi miejskich na Białołęce pn. Nowy Park, Osiedla: Nowy Punkt, Nowy Punkt 2, Nowy Punkt 3 na Targówku, a także dwa osiedla mieszkaniowe w Lublinie. W ostatnim czasie dobiegła końca budowa Domu pod Szóstką na Żoliborzu, a rozpoczęła się realizacja 2. etapu inwestycji na Starej Ochocie – Apartamenty Niemcewicza 19. Więcej informacji na: https://www.napollo.pl/pl/inwestycje-mieszkaniowe/

  W sektorze projektów komercyjnych, firma specjalizuje się w realizacji małych i średniej wielkości obiektów handlowych typu convenience – miejsca wygodnych zakupów blisko domu. Powstają one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. 

  Aktualności

  II etap prac na budowie Nowego Południa 2 zakończony

  Pod koniec maja 2021 r. został zakończony drugi etap prac na budowie Nowego Południa 2, obejmujący wykonanie ścian szczelinowych. Etap został ukończony z wyprzedzeniem zaplanowanego harmonogramu realizacji oraz potwierdzony wpisem do dziennika budowy. Kolejnym etapem prac będzie odkopanie ścian szczelinowych oraz wykonanie płyty fundamentowej budynku.


  Więcej

  Rozpoczęcie budowy Nowego Południa 2

  W dniu 17 marca 2021 r. nastąpiło rozpoczęcie budowy inwestycji Nowe Południe 2. Generalnym wykonawcą budynku jest spółka KALTER.  Budowę poprzedziły prace rozbiórkowe segmentów, które znajdowały się na terenie inwestycji. W dalszym etapie wykonawca przystąpi do robót ziemnych w zakresie platformy roboczej dla ścian szczelinowych oraz wykonania ścian szczelinowych obiektu budowlanego.  


  Więcej

  Generalny Wykonawca Nowego Południa 2 wybrany

  Deweloper Napollo, w drodze przetargu wybrał Generalnego Wykonawcę inwestycji mieszkaniowej Nowe Południe 2, którym została spółka KALTER. To pierwszy wspólny projekt obu firm. Start budowy inwestycji Nowe Południe 2 przy ul. Śródziemnomorskiej 37 nastąpi w marcu 2021 r., a jej zakończenie planowane jest na II kw. 2023 r. Projektowany budynek mieszkalny wielorodzinny jest obiektem o […]


  Więcej

  Start sprzedaży Nowego Południa 2

  Wystartowała sprzedaż nowego projektu mieszkaniowego Napollo. Inwestycja Nowe Południe 2 realizowana jest na Dolnym Mokotowie w Warszawie, przy ul. Śródziemnomorskiej 37, w bezpośrednim sąsiedztwie zrealizowanej przez dewelopera inwestycji Nowe Południe. Łącznie powstanie tu 127 mieszkań. Inwestycja ma prawomocne pozwolenie na budowę, a start realizacji przewidziany jest na wiosnę 2021 r. Oddanie do użytku zaplanowane jest […]


  Więcej

  Inwestycja Nowe Południe 2 w przygotowaniu!

  Nowe Południe 2 powstanie na planie nieregularnej litery „U,” otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajdą się wjazd na teren inwestycji a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem zaplanowany jest dziedziniec z zielenią i małą architekturą. Od tej strony, z okien Nowego Południa, rozpościera się widok na duży zielony skwer. Od południa inwestycja […]


  Więcej

   

   

  phone  22 417 59 40
  mobile  514 904 537 
  mobile  519 031 165

   

  Biuro Sprzedaży:

  ul. Śródziemnomorska 41 m. 49, Warszawa

  Biuro czynne jest w godzinach:

  poniedziałek 9.00-17.00

  wtorek, środa, czwartek 9.00-18.00 

  piątek 9.00-17.00 

  sobota 10.00-14.00

  w soboty możliwość umówienia na spotkanie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

   Masz pytania?

   Chciałbyś poznać szczegóły? Spotkać się?
   Zadzwoń do nas (22) 417 59 40

   lub

   Zostaw nam dane a my skontaktujemy się z Tobą
   Jaki preferujesz kontakt?

   Liczba pokoi

   od

   do

   Powierzchnia (m2)

   od m2

   do m2

   (więcej)
   (więcej)
   (więcej)
   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytanie lub przedstawienie oferty.
   Wyślij
   zapytanie